فروش سرور hp

[layerslider id=”5″]

HPE Proliant BL Servers

سرور Blade اچ پي؛ با اشغال فضاي بسيار کم و قدرت پردازش عالي، کابل کشي کم تا 85درصد، مصرف انرژي پايين، دسترس پذيري و کارايي بالا، معماري ماژولار؛ مديريت سريع و راحتي را براي زيرساخت شما فراهم مي‌کند.

HPE Proliant DL Servers

سرور اچ پي ProLiant سري DL؛ سرورهاي خوابيده‌ي قدرتمند، متنوع و ارتقاپذير هستند. اين سرور اچ پي فضاي کمي را اشغال مي‌کند و ويژگي‌هاي فوق‌العاده‌اي دارد که زيرساختي مطمئن و منعطف را براي شما فراهم مي‌کند.

HPE Proliant ML Servers

سرور اچ پي ProLiant سري ML؛ سرورهاي ايستاده‌ي قدرتمندي هستند که زيرساخت کاملي را براي شما فراهم مي‌کنند ، و کم فضا هستند . اين سرورهاي اچ پي، ارتقاپذيرند و خيالتان را از بابت رشد کسب و کارتان راحت مي‌کنند.

فعاليتهاي خود را به صورت رسمي از سال 1392 در زمينه تامين ، فروش و پشتيباني مراکز داده اي ، سرورها ، دستگاهاي ذخيره سازي و تجهيزات شبکه با تکيه بر دانش و تجربه مديران و متخصصين خود در عرصه صنعت فناوري اطلاعات کشور آغاز نموده است. شرکت فاوا افزار احراز صلاحيت شده توسط معاونت محترم برنامه ريزي و نظارت راهبردي نهاد رياست جمهوري و سازمان نظام صنفي رايانه اي کشور و عضو شوراي عالي انفورماتيک کشور قصد دارد با بهبود فرآيند ها ، تهيه برنامه استراتژيک فروش و پشتيباني به يکي از برترين عرضه کنندگان محصولات و راهکارهاي آي تي تبديل گردد. سابقه و تجربه 15 ساله مديران شرکت در زمينه پشتيباني شبکه هاي بانکي و غير بانکي باعث رشد سريع اين شرکت در حوزه IT و عقد قراردادهاي بسياري با بانکهاي کشور گرديد.

Optronics

Net Plus

Nexans

Legrand

طراحي و اجراي مراکز داده

مرکز داده (Data Center) به مجموعه‌اي از سرويس گرها، زيرساخت‌هاي ارتباطي/امنيتي و تجهيزات الکترونيکي گفته مي‌شود که براي ارايه، نگهداري و پشتيباني از سرويس‌هاي تحت شبکه (اينترنت/اينترانت/اکسترانت) بکار گماشته مي‌شوند.

پشتيباني شبکه

بانک به عنوان مهمترين و اصلي ترين زيرساخت اقتصادي کشور نقشي حياتي در رشد و توسعه را دارا ميباشد و زيرساختهاي IT و تکنولوژي هر بانک در راه رشد و توسعه از الويت بسيار بالايي برخوردار ميباشد.

مجازي سازي

مجازي‌سازي تکنولوژي است که بوسيله آن مي توان اجراي همزمان دو يا چند سيستم عامل بر روي يک سرور را داشته باشيم به نحوي که باعث بهره وري در هزينه هاي سخت افزار و نرم افزار و همچنين استفاده بهينه از تمامي منابع سيستمي مي باشد.

براي مشاوره و راهنمايي با ما تماس بگيريد.

فايل زير شما را در انتخاب سرور

مناسب کمک ميکند.

if_linkedin-sociocon_186287-25x25
if_twitter-sociocon_186285-25x25
telegram-25x25
aparat-25x25
inestagram
if_facebook-sociocon_186288-25x25