برنامه ویژه مایکروسافت برای آغاز سال ۲۰۱۷

برنامه ویژه مایکروسافت برای آغاز سال ۲۰۱۷

شرکت مایکروسافت قصد دارد تا در سه ماه نخست سال 2017

اقدام به عرضه کردن مدل جدیدی از سری تبلت‌های سرفیس پرو نماید.

به دنبال عرضه مجموعه محصول سرفیس از سوی شرکت مایکروسافت، کارشناسان این اقدام را گامی جهت بازپس‌گیری سهم مایکروسافت از بازار جهانی قلمداد کردند، هرچند با گذشت زمان و فعالیت رقبای متعدد، نگرانی از شکست همچنان بر مایکروسافت سایه افکنده است.
اکنون و در اقدامی تازه، این شرکت قصد دارد تا در سه ماه نخست سال ۲۰۱۷ میلادی اقدام به عرضه مدل جدیدی از سری تبلت‌های سرفیس پرو نماید.

به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی digitimes، مایکروسافت برای قدرت بخشیدن به حضور خود در این بازار، به تازگی برنامه‌های خود برای عرضه جدیدترین نسخه تبلت سرفیس پرو یعنی نسخه ۵ این محصول را به‌صورت رسمی منتشر کرده است.

بر اساس برنامه‌ اعلام شده مایکروسافت، قرار است تا این محصول در سه‌ماهه نخست سال ۲۰۱۷ میلادی به بازار جهانی روانه و به دست مصرف‌کنندگان برسد.

 

از جمله ویژگی‌های مدل جدید از سرفیس پرو این است که دارای یک نمایشگر اولترا اچ‌دی بوده و مطابق اعلام رسمی، یک شرکت تولید کننده چینی به نام Pegatron قرار است تا طرح تولید این محصول را عملیاتی و اجرا نماید.

البته پیش‌ از این شایعاتی در این خصوص منتشر شده بود، از جمله اینکه شرکت کوانتا کامپیوترز قرار است تا وظیفه تولید این محصول تازه برای مایکروسافت را بر عهده بگیرد، ولی تا به امروز این خبر جدی نشده و هرگز از حد شایعه فراتر نرفته است.

همچنین گفتنی است که شرکت Pegatron پیش از این نیز با مایکروسافت همکاری موفقی را در عرضه محصول رقم زده است،‌ از جمله اینکه پیش‌تر در طرح سرفیس استودیو نیز فعال بوده که فروش بالای این محصول موجب کسب سود بسیار مطلوبی برای این شرکت شده است.
بدین ترتیب همکاری این شرکت با مایکروسافت، نویدبخش موفقیت مجدد در ارائه تبلت سرفیس پرو ۵ محسوب می‌گردد.

 

منبع : ایتنا

اشتراك گذاری نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *